Kaip atnaujinti vonios kambarį?

Vonios kambarysVonios kambarys – intymi namų vieta, kur norisi atsipalaiduoti, jaustis maloniai. Deja, ne retai vonios kambarys ilgainiui ima vis labiau priminti nedideles dirbtuves su daugybe įrankių, priemonių, rankšluosčių ar net nešvarių drabužių. Jei Jūsų vonios kambarys jau išsikvėpė ir norite nors ir ne kardinaliai jį pakeisti, bet bent šiek tiek įpūsti naujo stiliaus, šiandien patarsime Jums kelis paprastus dalykus, kurie galėtų Jums padėti.

  1. Pasitelkime švarą. Pirmiausia prieš atnaujinant vonios kambarį, ne pro šalį būtų jį kaip reikiant iššveisti. Sudėliojus visus daiktus į vietas ir pasitelkus kritišką žvilgsnį, pravartu atsikratyti jau nebereikalingų, nenaudojamų daiktų ar priemonių. Toks nedidelis apsišvarinimas bus pirmasis žingsnis kitokios vonios interjerui sukurti.
  2. Atspindžiai atnaujina. Kitas žingsnis, galintis padėti sukurti naują vonios veidą, tai šiek tiek atspindžių parūpinimas vonioje. Tai gali būti vienas ar keli veidrodžiai. Pagyvinkite vonios erdves skirtingų formų ir dydžių veidrodžiais. Nebūtinai didžiuliais, galite pasirinkti tris nedidelius stačiakampius ar ovalius veidrodėlius šalia vonios ir pamatysite, kaip vonia įgaus naujo žavesio.
  3. Pakeiskime tai, kas įprasta. Dar vienas puikus žingsnis, norint nebrangiai atnaujinti vonios kambarį, yra pakeisti jau akiai įprastas vonios detales. Pavyzdžiui, atsikratykite seno vonios kilimėlio ir įsigykite naują, derantį prie Jūsų interjero. Gal šviesioje Jūsų vonioje puikiai pritiks ryškus žalias vonios kilimėlis, kurį lengvai priderinsite ant spintelės pastatę nedidelį želmenų vazonėlį? Dar vienas vonios akcentas, kurį pakeitę galite atnaujinti vonios interjerą – dušo užuolaidėlė. Pasirinkite kažką naujo ir netikėto. O gal vietoj užuolaidėlės pats laikas sumontuoti raštuotą stiklą, kuris suteiks šarmo vonios kambariui.
  4. Plytelių galia. Dažniausiai vonios kambarys dekoruojamas plytelėmis. Jos ilgainiui ne tik nublanksta, bet ir tampa nebe tokios madingos. Jei norite voniai įpūsti naujo alsavimo, galite pasirūpinti plytelių atnaujinimu. Greičiausiai vonioje esama viena ar kita vieta, kurioje galima pakeisti plyteles derinant naują dekoravimą su senuoju. Jei Jūsų vonioje plytelės vidutinio stambumo, pasirinkite vieną vietą ir išdekoruokite ją mozaikos tipo plytelėmis arba atvirkščiai – jei vonioje daugiausiai smulkios plytelės, įveskite naują akcentą ir sukurkite ornamentą su keliomis stambesnėmis. Svarbiausia, derinkite spalvas, raštus ir plytelių stilių.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *