9 garantuoti būdai turėti plokščią pilvuką

Ar pavasaris, vasara, ruduo ar žiema, niekada nėra vėlu pradėti galvoti apie tai, ką daryti, kad turėtumėme plokščią pilvuką ir pasiruoštume bikinio sezonui. Kol įtupstai, atsilenkimai ir kiti pratimai pilvo presui yra puikūs metodai sulieknėti, tai dar nėra pakankamai, kad turėtumėte plokščią pilvą.

Iš tikrųjų šie pratimai yra nepakartojami stiprinant pilvo raumenis, tačiau jie nepadės numesti riebalų pertekliaus nuo pilvo. Kad galėtumėte džiaugtis ištreniruotais pilvo raumenimis, turite sveikai valgyti ir pasirinkti teisingus pratimus. Pradėkime su šiais patarimais, kad galėtume turėti plokščią pilvą, numesti svorio, ir pasitikėti savimi dėvint maudymosi kostiumėlį. Žemiau pateikiame 9 garantuotus būdus turėti plokščią pilvuką:

lieknas pilvukas

1. Padidinkite baltymų suvartojimą

Padidinkite baltymų kiekio suvartojimą, kad pagreitėtų medžiagų apykaita, ir pusryčiams suvalgykite 4 kitai virtų kiaušinių baltymus. Tokiu būdu iš pačio ryto pagreitinsite pagreitinsite medžiagų apykaitą ir greičiau priartėsite prie savo tikslo. Esmė yra tame, kad baltymais turtingas maistas yra ilgiau virškinamas, įsisavinamas, asimiliuojamas, ir sunaudojamas. Tai reiškia, kad sudeginsite daugiau kalorijų, ir ilgiau išliksite sotūs. Baltymai užtikrina, kad numesite svorio neprarasdami raumenų masės. O tai yra garantuotas būdas turėti plokščią pilvą.

2. Kiekvieną dieną suvalgykite po obuolį

Vienas efektyviausių būdų turėti plokščią pilvą ir numesti svorio – kiekvieną dieną valgyti vaisių ir daržovių. Stenkitės suvalgyti po 2 – 4 vaisius ir 2 – 6 daržovių porcijas per dieną kad pagerėtų imunitetas ir padidėtų skaidulų suvartojimas. Rekomenduoju pradėti valgyti po obuolį kiekvieną dieną. Obuoliai turi pektinų, kurie padeda mažinti cholesterolio kiekį, be to jie yra natūralūs alkio slopikliai.

3. Į pratimus pridėkite mankštos su svarmenimis

Kuo daugiau raumenų turite, tuo daugiau deginama kalorijų, netgi tada, kai nesimankštinate. Tai yra todėl, kad mankšta su svarmenimis spartina medžiagų apykaitą. Kad turėtumėte plokščią pilvą, į pratimus įtraukite svarmenis.

4. Gerkite daug vandens

Stenkitės prieš valgį išgerti po stiklinę vandens, tuomet jausitės mažiau alkani ir suvalgysite mažiau. Kartais galime sumaišyti alkį su troškuliu, todėl reikėtų išmokti tai skirti. O geriausias būdas tai padaryti yra atsigerti vandens prieš kiekvieną valgymą.

5. Paspartinkite kardio treniruotes

Norint turėti plokščią pilvą, turite intensyviai sportuoti. Bandykite bėgti 10 minučių, po to 1 minutę bėgti kuo greičiau, ir daryti 15 – 20 atsispaudimų. Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, tai reikėtų kartoji bent 5 kartus. Pradėkite nuo vieno karto, ir didinkite.

6. Nevalgykite vėlai vakare

Nieko nevalgykite 2 – 3 valandos iki miego. Medžiagų apykaita sulėtėja, kai mes miegame, todėl visos kalorijos, kurias suvalgėte prieš einant miegoti, nėra suvirškinamos. Nors yra įvairių sveikų užkandžių, tačiau geriausia juos valgyti iš ryto. Vėlgi, pabandykite atsigerti vandens, Jūs galite būti ištroškę, o ne išalkę.

7. Sumažinkite druskos suvartojimą

Druskos kiekio sumažinimas padės ne tik numesti svorio, bet ir bendrai sveikatai. Jeigu suvartojate per daug druskos, gali prasidėti pilvo pūtimas. Jeigu negalite nevartoti druskos, išmėginkite košerinę ar jūros druską. Šios rūšies druskos turi mažiau natrio bei gali sumažinti pilvo pūtimą. Beje jei vis dar ieškote atsakymo į amžiną klausimą “kaip numesti svorio”, galbūt savo atsakymą rasite čia.

8. Atsisakykite alaus ir gazuotų gėrimų

Alus ir gazuoti gėrimai yra didžiausias plokščio pilvo priešas. Jeigu norite džiaugtis gražiu pilvuku, atsisakykite šių gėrimų. Štai “mano lieknėjimo istorija” prasidėjo visų pirma atsisakius saldumynų, miltinių produktų ir bulvių..

9. Stiprinkite savo kūno centrą

Tai nereiškia, kad turite stipriai sportuoti, yra kur kas lengvesnių būdų. Jums tereikia sėdėti tiesiai ir susikoncentruoti į kvėpavimą. Esmė yra tame, kad kai įtraukiate pilvą kvėpuojant, Jūs įprantate būti lieknesnė. Stiprinti kūno centrą gali padėti joga.

Iš tikrųjų, nėra lengva numesti svorio ir turėti plokščią pilvą, Jūs turite to norėti. Sveikai valgykite, judėkite ir Jūsų svajonės turėti plokščią pilvą išsipildys. Ar esate pasirengę maudymosi sezonui?

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *