Vyriškumą galima išsaugoti: maistas sportui ir kitos gudrybės, didinančios testosterono kiekį vyro organizme

maistas sportui

Ištvermingas, raumeningas ir savimi pasitikintis – toks yra stereotipinis idealaus stipriosios lyties atstovo portretas. Tačiau dažna moteris, pažvelgusi į ant sofos snūduriuojantį savo vyriškį, išvysta visiškai kitokį vaizdelį…Tingus, suglebęs ir apatiškas – būdvardžiai, taikliai apibūdinantys vyrą, kuris sportą iškeitė į jau minėtą sofą. Kūno išvaizdos bei savijautos pokyčiai natūraliai atkeliauja su metais, tačiau reguliari sportinė veikla bei tinkamai parinktas maistas sportui gali padėti…„užkonservuoti“ vyriškumą. Norėdami išsamesnės informacijos apie maisto papildus testosterono didinimui, kreipkitės į https://www.perfectbody.lt ekspertus.

 

Bet koks straipsnis apie vyrus neapsieina be testosterono. Testosteronas – vyriškasis hormonas, glaudžiai susiję su lytiniu potraukiu, raumenų jėga bei dydžiu, kaulų mase, riebalų pasiskirstymu kūne bei savijauta. Testosterono kiekis organizme, sparčiai šoktelėjęs viršun paauglystės laikotarpiu, maždaug nuo 30 metų ima natūraliai mažėti. Vyras, sėdintis sudėjęs rankas ir nieko nedarantis, ilgainiui sumoteriškės (galvos skausmo bei nuotaikos nebuvimo dažnumu galės konkuruoti su antrąja puse) – testoterono kiekis risis vis žemiau.

 

Ne veltui sporto salėje prakaitą braukiantys vyrai daugumai moterų yra patys seksualiausi: testosterono kiekis sportuojančių vyrų kraujyje yra net 40 proc. didesnis nei aktyvios fizinės veiklos nepropaguojančių. Tiesa, reikia žinoti, ką ir kaip sportuoti bei kokiomis gudrybėmis testosterono gamybą dar labiau suaktyvinti.

 

Efektyviausios yra trumpos, bet intensyvios treniruotės – užtenka vos 15-20 minučių kasdienės aktyvios jėgos treniruotės.

Ilgai trunkančios treniruotės atlieka „meškos paslaugą“ – testosterono gamyba stabdoma.

Treniruotės metu turi būti dirbama su visais kūno raumenimis. Tokiu būdu kalorijos sparčiai dega, o raumenų masė nenukenčia. Negana to, užkertamas kelias vadinamojo streso hormono kortizolio gamybai.

 

Svarbus dėmesys tenka ir mitybai: ribojamas cukraus kiekis, į racioną įtraukiami gerųjų riebalų prisotinti maisto produktai.

 

Būtina pakankamai išsimiegoti ir stengtis išvengti stresinių situacijų.

Siūlomas specialus maistas sportui (tai yra papildai), prisidedantis prie testosterono gamybos skatinimo. Į šių papildų sudėtį įeina ZMA, cinkas, vitaminas D, D-asparto rūgštis, tribulus terrestris ekstraktas. Maistas sportui, kurio paskirtis – testosterono kiekio didinimas, padės atsigauti po fizinio krūvio, didins raumenų masę ir jėgą, skatins lytinį aktyvumą bei stimuliuos nuotaiką ir gerą savijautą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *